RunKeeper

9.6.1 içinAndroid

Fitness antrenmanınızı eğlenceli şekilde takip edin

100.3k

Bu uygulamayı oyla

RunKeeper, koştukları her an hızları, mesafeleri ve zamanlarıyla ilgili detaylı istatistikleri görme imkanı sunarak sportif fitness fanları için oluşturulmuş bir uygulamadır. Üstelik, koşuların ve yarışların istatistiklerini elde etmek ve giderken ilerlemenizi kontrol etmek de oldukça kolaydır.

Uygulama, gerçekleştirdiğiniz tüm etkinlikler hakkında çok detaylı bir geçmişi içermekte ve yeni kişisel en iyi derecenize ve kilometre taşlarına eriştiğinizde sizi bilgilendirmektedir. Programlar, spesifik hedeflere ulaşmada kaydedilen ilerlemeyi ölçmenin yanı sıra, kendi spesifik spor hedeflerinize ulaşmanız için antrenman planları hazırlamanıza yardımcı olur.

Genel olarak RunKeeper, daha sonra bunu yapabilmeniz için herhangi bir etkinliği bir rotaya dönüştürmenizi sağlar. En iyi yanı, başarılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz ve hatta bazılarını katılmaya ikna etmek için hepsini Facebook ve Twitter gibi farklı sosyal ağlarda yayınlayabilmenizdir.

RunKeeper, yalnızca tüm faaliyetlerinizi bir kayıt defterinde tutmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda oldukça bireysel ve kişisel olan bir etkinliği paylaşmanızı sağlayan harika bir antrenman aracıdır.
Uptodown X